Forrás: Mindegyben.blog | 2015.03.28.
Futótűzként terjed a facebookon ez a klip, ami hihetetlenül megdöbbentő hatással van rád, libabőr, hidegrázás, részvét, együttérzés, segíteni akarás... nagyjából ezek jutnak az eszünkbe... Minden porcikádat átjárva tölti be a hazaszeretet
A zene gyógyító ereje közösségi oldalán jelent meg ez a csodálatos videó. A zene gyógyító ereje fesztivál célja, hogy bizonyítsa, hogy a zene mindenkit összeköt, szegényt, gazdagot, egészséges és beteg embert egyaránt. Nem számít az etnikai, faji, egzisztenciális hovatartozás. A klipben egy vak és mozgásában korlátozott kisfiú énekel. Nem lehet kibírni sírás nélkül! Nézzétek meg Ti is!
...
Tovább »
|
Forrás: hvg.hu | 2015.03.28.
A Telekom feltöltőkártyás ügyfelei számára is elérhetővé teszi az LTE/4G hálózatot, azaz már a Domino mobilinternet díjcsomagokkal is igénybe vehető a 4G mobilinternet szolgáltatás. Ezzel a Telekom jelenleg elérhető lakossági díjcsomagjainak mindegyike 4G-képessé válik.
A szolgáltatás igénybevételének feltétele, hogy az ügyfél rendelkezzen 4G-képes készülékkel és 4G-képes SIM kártyával is. Ugyanakkor a Telekom feltöltőkártyás díjcsomaggal rendelkező ügyfelei által jelenleg használt SIM kártyák nem alkalmasak a kapcsolódásra a 4G hálózathoz, ezért az ügyfeleknek SIM-kártya cserére van szüksége
...
Tovább »
|
Forrás: MTI/[origo] | 2015.03.28.
Folyamatosan bővül a diákigazolvánnyal kedvezményes vásárlást kínáló üzletek köre, az okostelefonokon pedig mostantól egy továbbfejlesztett kereső is segít az elfogadóhelyek megtalálásában - közölte a Diákkedvezmény Nonprofit Kft..
Magyarországon több ezer diákigazolvány-elfogadóhely létezik, azonban ezeknek csak a töredéke ismert, bár megközelítőleg másfélmillió diákot érint a lehetőség. Az elfogadóhelyek legteljesebb listája a www.diakkedvezmeny.hu weboldalon és a Diákkedvezmény elnevezésű ingyenes applikációban
...
Tovább »
Kategória:
Jó tudni!
|
Megtekintések száma:
616
|
Hozzáadta::
georgio
|
Dátum:
2015-03-28
|
Forrás: receptneked.hu | Koncz Andrea | 2015.03.24.

Hozzávalók: (4 főre)
- 50 dkg darált hús
- 3-4 gerezd fokhagyma
- 1 to
...
Tovább »
|
Forrás: Hír24 | 2015.03.28.
Napsütéses, de szeles és hűvös lesz a szombat.
Szombatra 13 megyére adott ki figyelmeztetést az Országos Meteorológiai Szolgálat, mert szombaton 70 km/h-t meghaladó széllökésekre lehet számítani. Mutatjuk, hol:

A nap folyamán egyébként felszakadozik a felhőzet, a Tiszántúlon lehet még gyenge csapadék, nyugatabbra legfeljebb futó zápor. Délutánra 10-14 fokot ígér az Időkép előrejelzése. A frontérzékenyek kettős fronthatásra készüljenek.
Vasárnap újra meg
...
Tovább »
Kategória:
Jó tudni!
|
Megtekintések száma:
588
|
Hozzáadta::
georgio
|
Dátum:
2015-03-28
|
Forrás: technet.hu | László Ferenc | 2015.03.28.
Szomorú tény, hogy a felhasználók negyede egyáltalán nincs tisztában a mobilos kiberfenyegetések kockázatával.
A mobil eszközök ma népszerűbbek, mint valaha, de tulajdonosaik még mindig alábecsülik a bennük rejlő veszélyek nagyságát. A Kaspersky Lab és a B2B International közös felmérése szerint a felhasználók 27 százaléka keveset tud a rosszindulatú mobilos programokról. Ez a fajta hiányosság pedig könnyedén a kiberbűnözök malmára hajthatja a vizet.
A kutatásból kiderült, hogy az androidos okostelefonok mindössze 47-, és az androidos tabletek 61 százaléka védett vírusirtó programm
...
Tovább »
|
Forrás: Twice.hu | 2015.03.27.
Az alábbi immunerősítő keverék ősi receptjét régen minden nagymama ismerte, ma már kevés embernek van birtokában a természetes csodaszer elkészítési módja. Az alábbiakban eláruljuk, hogyan készítsük el a leghatékonyabb immunerősítőt.

A torma a káposzta és mustárfélék családjába tartozik. Régen scorbut, mandulagyulladás, reumatikus és légzőszervi megbetegedések ellen használták. Sok benne az A-, C-, B-vitamin,
...
Tovább »
|
Forrás: hvg.hu | Szegő Iván Miklós | 2015.03.27.
Fontos kötet jelent meg nemrégiben Magyarországon. Lucian Boia bukaresti professzor hazája nacionalista történelemszemléletét haladja meg, s még a román nemzeti ünnephez, az 1918-as erdélyi „egyesítési” népgyűléshez is némileg kritikusan viszonyul. Szerinte Erdélyre nem volt történelmi joga Romániának.
A bukaresti professzor, Lucian Boia Vesztesek és győztesek. Az első világháború újraértelmezé
...
Tovább »
|
Forrás: fn24-Hír24 | 2015.03.27.
Azt kérdezik, nem nyomozhatnának a rendőrség előtt, és nem hibáztak-e, amikor Orgován átvette a céget.
Kérdéseket írt Polt Péter legfőbb ügyészhez a Quaestor-károsultak nevében Kálmán-Pikó István. A levelet egy zárt Facebook-csoportban tették közzé, amit a Quaestor-károsultak segítésére hozták létre.
Nem elégedettek a rendőrségi munkával, mivel Tarsoly Csabát csak későn állították elő. Arra kíváncsiak, nem léphetne-e közbe az ügyészség, hogy a rendőrség helyett ők vizsgálják az ügyet.
...
Tovább »
Kategória:
Belföld
|
Megtekintések száma:
723
|
Hozzáadta::
georgio
|
Dátum:
2015-03-28
| |